Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitcsináljak ha nem tölt fel...

Mitcsináljak ha nem tölt fel a telefonom? Már napok ota nemtudok mitcsinálni csontra le van merülve! Mi lehet a baja a töltö vagy az aksi?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba is lehet próbáld mozgatni mikor fent van telod töltöm vagy a töltödben egy szál el szakadt.
2015. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező.. ***** válasza:
Próbáld másik töltővel,ha az sem jó akkor az akksinak lőttek.
2015. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a telefonodon lévő töltő csatlakozó kitört. Tudod, az az usb-s.
2015. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most egy másik töltövel töltöm de ezzel se tölti fel már kiszedtem az aksit a sim kártyát is akkor se jó
2015. márc. 14. 21:06
 5/9 A kérdező kommentje:
na most kijelezte hogy tölti mert megpiszkéltam csak nemtudom hogy fel-e fogja tölteni
2015. márc. 14. 21:11
 6/9 kérdező.. ***** válasza:
Valami érintkezési hiba.Ugyanazt a töltőkábelt használod?Ha igen akkor próbálj egy másikat ki,ha azzal sem tölti rendesen akkor a telefon csatlakozójában van a gond.
2015. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem köszi
2015. márc. 14. 21:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Másik töltövel sem tölti fel
2015. márc. 14. 21:43
 9/9 A kérdező kommentje:
ahova bekell dugni a töltöfejet a telefonba és ott az also része alvan törve lehet hogy azért nem jó??
2015. márc. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!