Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha mondjuk xperia z2 telefonom...

Ha mondjuk xperia z2 telefonom kijelző vagy hátlapja betörik vagy megrepedezik, akkor mennyiért javítják meg?

Figyelt kérdés
Illetve, ha én a telefonomat valamelyik GSM boltban vettem és még garanciális, akkor én bevihetem az itteni sony üzletbe? Mert ha visszaküldeném oda ahol vettem ott valószínűleg nem csinálnának vele semmit, illetve még hónapokat is várhatok, hogy visszakapjam. A kérdés, hogy mennyiért javitanák meg, meg amit előbb leírtam.

2015. márc. 15. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Google??

Beírod ezt: xperia z2 hátlap csere

Második sor, balról a 3.

De lesz találat bőven, ez csak egy példa.

Megveszed, lekapod a régit, felpattintod az újat.

2015. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt egy link, pl:

[link]

2015. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak, ha ilyen könnyen menne, szerinted feltettem volna a kérdést? Látom nem ismered ezt a telefont, akkor ne írj inkább. Lepattintani? Ez egy vízálló telefon, aminek üveg a hátlapja, erős ragasztó tartja. Speciális melegítő eszközzel lehet felmelegíteni majd utána "lepattintani ".
2015. márc. 15. 12:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem védő fólia, sem tok kell. Nem kell semmi. Csak a kérdésre válaszolni. Akinek volt már hasonló problémája.
2015. márc. 15. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!