Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy iPhone 5 készüléket...

Vettem egy iPhone 5 készüléket használtat, es az előző tulaj nem jelentkezett ki az iCloud fiokjabol pontosabban jelszót ker a kijelentkezeshez. Nem tudok kapcsolatba lepni vele. Apple szervizbe bevinnem létezne ra valami megoldás?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt jól megszívtad. Nem fognak vele semmit se csinálni.


Nem is értem, használt iPhone vásárlásnál az első dolgok között van ennek a checkolása.

2015. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól átvertek.Ios eszköz vásárlásnál első a find my iphone kikapcsolása majd kilépés az icloudból.Lehet lopott is csak még az eredeti tulaj nem tudta tiltani net hiányában
2015. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zakathol ***** válasza:
Bukta.
2015. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van, 99%, hogy eladtak neked egy lopott iPhone-t...nem véletlenül nem lehet már elérni az eladót...
2015. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez cummantyú. Alaplapcserével lehet "javítani", de annyiért már lehet, hogy kapsz másik telefont.
2015. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vegul szerencsere sikerult kapcsolatba lepnem az illetovel ugyhogy minden rendben :)
2015. márc. 17. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Ügyes próbàlkozás volt. ;)
2015. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!