Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 301. vélemények?

Nokia 301. vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tervezem a nagyon okos(kodó) telefonomat lecserélni régi frankó nyomógombos telóra. Nézegettem a Nokia 301-et, elég jónak néz ki, pont nekem való.

Egy dolog van, ami érdekelne; be lehet rajta állítani régi módon saját sms/csengőhangot? Mármint a saját zenéid közül kiválasztod, tulajdonságok, beállítás, mint csengőhang/üzenethang...? Megőrjít a windows phone a makacsságával, illetve hányingerem van az okostelefonoktól.

Ha ez nem is támogatja azt, ami engem érdekel, tudtok ajánlani valami nyomógombos telót, ami hasonló funkciót tud, mint ami nekem kell?

Köszi előre is!



2015. márc. 17. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, annyi, hogy Nokia legyen...;)
2015. márc. 17. 14:21
 2/3 anonim ***** válasza:
A Nokia 206 is hasonló, Androidon be lehet állítani saját csengőhangot.
2015. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Látom átment az üzenet...:D

Írtam, hogy ne okos(kodó) telefon legyen...:D Ergo: Windows, android, IOS telefonok érintőképernyővel és alkalmazásokkal kizárva!

2015. márc. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!