Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G6 vélemény?...

Huawei Ascend G6 vélemény? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
46.000 Ft-ért találtam kártyafüggetlent. Azért ezt választottam vagyis gondolkodok rajta, mert ennek a kamerája jó, legalábbis a tesztek szerint. Előlapi kamera és a hátlapi kamera mennyi elfogadható? A menü stb milyen? Nem fagy le a telefon? Most Xperia M2-m van, azt szeretném leváltani, mint említettem nekem a kamerák fontosak, főleg az előlapi , ugyanis szeretek "selfie"-zgetni :D
2015. márc. 17. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most M2-d van akkor felesleges lecserélni. Olyan lenne mintha a Samsung Galaxy S3at cserélnéd LG Optimus F6ra.
2015. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és akkor olyan telefon, aminek jó a előlapi és a hátlapi kamerája olyant tudtok ajánlani? maximum 60.000 Ft-ig
2015. márc. 17. 21:59
 3/3 anonim válasza:

Én lassan 10 hónapja vásároltam ezt a készüléket(Huawei Ascend G6), 8 hónapig tökéletesen működött is (nem fagyott le,gyorsan betöltöttek a programok, játékok. Elő- és hátlapi kamera kamerája tökéletes, tényleg nagyon szép képet csinál, selfie-zésre tényleg a legjobb szerintem.

De nem rég el kezdett "lázadni". A gyári navigáció alkalmazás eltűnt a telefonról. A névjegyzéket nem tudtam megnyitni "A névjegyzék alkalmazás sajnos leállt! " ezt a hiba üzenetet dobta ki és nem tudtam telefonálni. Garanciális, ezért elvittem szervízbe, 2 hét után "megcsinálták"....Egy hétig jó volt aztán kezdte elölről. Aztán visszavittem megint, 1hét után megint ugyan ezt csinálta, vissza vittem 3x is. Kaptam egy teljesen új Huawei G6 készüléket. Ami már 3 hétig bírta. Tegnap fotózás közbe lefagyott aztán kiírta, hogy a "Kamera alkamazás sajnos leállt!" vagy valami hasonlót. Lezártam a telefont, azóta meg nem tudom feloldani. A gombok működnek, de az érintésre nem reagál semmit. Nem ejtettem le meg semmi. Úgy, hogy másfél hónap alatt most viszem 4x-re vissza a telefont, de most már kicserélem egy másik készülékre....

Tudom nem sikerült túl rövidre, de nekem ez a saját tapasztalatom a készülékkel, garancia vagy biztosítás nélkül ne vegyél ilyen készüléket szerintem.

2015. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!