Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri az iPhone 5s?

Megeri az iPhone 5s?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek megeri az iPhone 5s? Eddig volt androidom, es wp-m is, de eddig csak rossz tapasztalataim voltak. Eddig is tetszett az iPhone, de igazabol annyira nem akartam ra kolteni. Egyebkent 14 eves vagyok, es felek, mit szolnanak. Egyik osztalytarsam most kapott, es ot is porig alaztak, hogy minek neki az ennyi idosen...szoval nem tudom. Szerintetek megeri?



2015. márc. 17. 20:40
1 2
 1/18 kérdező.. ***** válasza:
19%
Igen téged is porig fognak alázni mert az android a menő.
2015. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha anyuciék meg tudják neked venni akkor miért ne? Pénzeseknek áll a világ.
2015. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Már ne is haragudj meg..de 14 éves gyereknek minek vesznek-vennének a szülők egy majd 200e ft-os telefont...

Akkor nagy marhaságnak tartom, hogy az valami elképesztő.


Legyen telefonod, az oké, de ne csillagászati összegben, ha 3-4 év múlva a szüleid még mindig úgy gondolják, hajrá..


Addig meg, inkább kérj egy kismotor jogsit, meg egy jó öreg simót, aztán csapasd a haverokkal, szerelgess, élvezd az életet.

2015. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem megéri. Nekem előtte csak androiddal volt dolgom, és nagyon nem vált be. Megértem, hogy van, akinek bevált, meg biztos vannak jó androidos készülékek is, de nekem nem kell.

Az iPhone 5S meg minden szempontból megfelel nekem. Gyors, sosem fagy le, minden általam használt alkalmazás gördülékenyen megy rajta, remek képeket csinál, és nem utolsó az sem, hogy külsőre is kifejezetten szép (szerintem sokkal szebb az 5S, mint a 6).

Az meg amúgy elég szánalmas, ha valakit a telefonja miatt csesztetnek, tök mindegy, hogy azért, mert egy Nokia 3210-ese van, vagy pedig azért, mert a legújabb iPhone-ja van. De szerintem ne foglalkozz az osztálytársaiddal, 14 évesen gondolom 8.-os vagy, nem sokáig kell velük lenned, és ha a szüleid anyagilag megtehetik, akkor próbáld meg megbeszélni velük.

2015. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Én 10 éves gyerek kezébe is láttam már Iphonet(a sajátja volt) ilyen világ van.
2015. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Kérlek szépen... Ár érték arány.. Nem éri meg! De inkább gyűjts tovább iphone 6ra attól mégtöbb csajod lesz ;) Hajrá
2015. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kérdező.. ***** válasza:
25%

Én akinél iphone-t látok,ha lány akkor pi*a,ha fiú akkor beképzelt bu*i.

És nem azért mondom mert utálom az IOS-t hanem mert ez az igazság.

2015. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Van olyan osztálytársam akinek még SOHA nem volt telefonja 12-es vagyok ! Ma meg már a kis hülyegyerekeknek is iphonejuk van én 14 évesen azt se tudtam mi az az iphone !Szép világot élünk... Amúgy meg Azért csúfolják az osztálytársad mert irigyek hogy nékik nem lehet mert az anyjuk apjuk napi 48 órában keres 80.000-et
2015. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Én ezt egyszeruen fel nem tudom fogni. Mégis miért szidjátok az iphone-t? Nem is értem, alapból az egész cég túlárazott. ÉS? Annyoért adják a termékeiket amennyiért akarják, VAN JOGUK!!

Nekem ugyan csak androidos készülékekhez volt szerencsém, de ótvar egy optimalizálatlan rendszer, énis nagyon nagyon erősen gondolkodom hogy vegyek e Iphone-t vagy sem.

De énis iphone mellett fogok dolteni.


Ui. :Jöhetnek a lepontotások f.fejek.

(Amugy csak ugy mellékesen teszem hozzá hogy énis mindig utáltam az egész Applet, de nekik is van előnyük, és pl nekem pont ez kell, ne szaggasson szarrá egy készülék. Mivel még a legújabb androidos készülékek is beszaggatnak a 8 magjukkal.

2015. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kérdező.. ***** válasza:
82%
Csak jó márkát kell venni az androidból.Például ios is szar lenne ha a samsung rakná rá a telefonjaikra.
2015. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!