Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja a Nokia Lumia...

Miért írja a Nokia Lumia 1520-on a telefonfrissítésnél, hogy a telefon naprakész, holott nem Lumia Denim van rajta?

Figyelt kérdés
A Lumia Camera futtatásához Denim kell, amit a 1520-ra elvileg meg is csináltak, de mégis naprakész-t jelez Cyan-nál. Nem értem. Hogy kell frissíteni?

2015. márc. 17. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

milyen régiós?

[link]


itt nézd meg, van-e már rá.

esetleg pfd-s szoftver van-e rajta?

2015. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
PFD-vel frissítettem 8.1-re még tavaly júniusban. Azóta letöröltem a PFD alkalmazást (nemtom mennyire számít ez). Pill és mondom a többit
2015. márc. 17. 23:32
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy áll most a helyzet Nokia fronton, de a Phoenix nevű programmal mindig fel tudod rakni egy kis tudással a legfrissebb firmwaret.
2015. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mivel Romániában élek, Romániát neztem, és ott a listán, kártyafüggetlenül. Leírja az adatait (amhez én nem értek annyira).
2015. márc. 17. 23:35
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor PFD-s készülékre alap tudással nincs Denim?
2015. márc. 17. 23:36
 6/18 anonim ***** válasza:
PfD miatt nem talál frissítést. Töltsd le újra, indítsd el, majd vedd ki a pipát.
2015. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]

Innen le tudod szedni az épp aktuális verziót, meg a firmwaret is (bár azt lehet hogy Phoenixen belül is).

Ez a Nokia félhivatalos mókolós programja jópár éve.

2015. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

phoenix nem kell hozzá.

ellenben akkor valószínű a pfd fog bekavarni(bár nem kellene igazából...)

nekem ausztrál régiós Lumia 1020-am van, azon is 1 hete jött ki a denim, és ugyanez volt a helyzet.


windows phone recovery tool-al visszatettem a 8.1 Update 1 előtti legutolsó hivatalos frissítésig.

ledúr nyilván mindent a telefonról, 5 órámba került ma, mire újra minden fentlévő cuccot visszatöltöttem a telóra, de így már frissült Denim-re.

2015. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez az egyszerűbb megoldás :D
2015. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Öö.., akkor most mit szedjek le /újra\? A PFD-t töltsem le és újra tegyem rá? Ezzel elvesznek a dolgaim? Mókoláshoz nem értek, sajnálom :(
2015. márc. 17. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!