Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a feltételes hivás...

Mi az a feltételes hivás átirányitás? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Olyan kérdesem lenne, hogy van egy galaxy ace 4-em. Viszont nem állitottam át semmit sehol. Mert nem nagyon értek én ilyen állitgatos dologhoz. Viszont pár napja minden hivás inditáskor azt irja ki feltételes hivásátirányitás aktiv. viszont én nem irányitotam semmit sehová. A telefont meg csak én használom senki más nem veszi még a kezébe sem. nem tudnátok meg mondani mi az a feltételes hivás átirányitás? Találtam a menüben hasonlot lekérdeztem, de azt hozta ki nincs átirányitva semikor sehova. Mégis minden egyes hiváskor feltételes átirányitást ír ki a telefon. Eddig ezt nem csinálta használom már fél éve. Egyszer volt szoftver frisitésen is, de utána sem csinált ilyet. Most viszont 1 hete csinálja
2015. márc. 18. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat nem tudta a megoldást?
2015. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

Ügyfélszolgálatot javaslom én is :-)


Egyébként annyit tesz, hogy amikor hívást kezdeményezel, és beszélsz valakivel amikor jön egy hívás, azt átirányítja. Tehát a hívónak nem jelez foglaltat, hanem valahova irányítja. Pl. várakoztatja vagy kap egy hangposta üzenetet vagy egy másik számra csöng ki stb.

2015. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az összes céges ezt írja ki, de attól minden ugyanúgy működik.
2016. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!