Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a galaxy mininek?...

Mi a baja a galaxy mininek? (Wifi probléma, többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy a minim nem akar "rendesen" csatlakozni. Ha bekapcsolom rajta az internetet ugyan csatlakozik a wifire de adatot nem kap. (pl megnyitom a play áruházat és az nem tölt be) Nem tudom érthetően le tudtam e írni. Esetlek egy hard resettel orvosolni tudom a problémát?

2015. márc. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A wifit kapcsolod be rajta, vagy az internetet? Nem mindegy!
2015. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Elvileg (legalábbis nekem ezt mondták) a Free Wifik nem biztonságosak és ez valami gyári beállítás néhány telefonnál hogy az ilyenekkel nem továbbít adatot nehogy felszedjen valami vírust (mondom nem biztos de nekem ezt mondták)
2015. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A wifit kapcsoltam be rajta,(ugyanis mobilnetem nincs) és nem akart kapcsolódani a hálózatra. (Amúgy nem nyílt wifink van). Ja egyszert youtubozás közben kapott egy vírust, elvittük a telenorba szervizeltetni és azóta vannak bajok a wifivel.
2015. márc. 20. 06:24
 4/4 anonim válasza:
Nekme is volt ilyen "bajom".Csináltam rajta szoftverfrissítést,és jó lett :)
2015. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!