Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4-en szevizben kicseré...

Galaxy S4-en szevizben kicseréltettem a betört plexit. Megsértették az előlapi kamerát. Ötletek?

Figyelt kérdés
Lilás foltok vannak a kameraképen, illetve a fotókon is. Előtte biztos, hogy tökéletesen működött, készítettem vele szelfit.

2015. márc. 18. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen állapotban át sem vettem volna...


"készítettem vele szelfit."

Az már komoly! Ezzel bármilyen érvet lemosol a pályáról! Vidd vissza, kapásból kapsz helyette másikat!

2015. márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván akkor fel sem merült bennem, hogy márkaszervizben ilyen hibát vétenek.

A szelfizéssel meg nem értem, mi a problémád, gondolom, ha inkább fotóként említettem volna, semmi problémád nem lenne vele.

Mindenesetre köszönöm a választ.

2015. márc. 19. 06:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, kötelességük kijavítani. Mivel "kijavított" állapotban kaptad vissza, a te eseted "hibás teljesítés"-nek minősül. Ha hibás lett volna, akkor árajánlatot kellett volna adniuk a kamera hibájára is. Ha nem ellenőrizték le a javítás után a végső teszten , akkor is. Ez a hiba őket illeti. Menj vissza nyugodtan, kérd a díjmentes kijavítást!
2015. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszamentem, tök hülyének néztek, elkezdték bemagyarázni nekem, hogy nem függ össze a kettő, de majd valamikor a jövő héten kicserélik, biztos nem olyan fontos. Aha, én meg utazzak érte megint 2x100 km-t...
2015. márc. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!