Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Nokia lumia telefon...

Akinek van Nokia lumia telefonja hogy működik rajta a Facebook? Pár napja kaptam de nem frissít, össze vissza küld értesítőt, stb. Az értesítésekről nem enged az adott hozzászólásokboz hozzáférni.

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam azért ennyire nem rossz, de tény, hogy az értesítéseket lusták megoldani...vicces, hogyha bekapcsolod a netet, egyből jönnek azok az értesítések, amiket mondjuk gépen már órákkal ezelőtt megnéztél...mert hát nem a szerver alapján nézi az adatokat, hanem hogy az alkalmazáson belül van az értesítős sáv, és ott a legutóbbi állapothoz képest vannak-e új dolgok...és ha vannak, értesít...én inkább használom az m.facebook-ot...
2015. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 b95 ***** válasza:
Nálam teljesen jól működik minden.
2015. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi h irtatok! Nem ertem miert nem mukodik jol. A hirfolyamban nem latom a hozzászólásokat illetve ha egy ertesitesre kattintok azt irja ki h problema adódott az adatok feldolgozása közben... :-(
2015. márc. 19. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!