Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 telefonom...

Samsung Galaxy S5 telefonom rendszeresen lefagy, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja van meg, azóta már vagy 3-szor lefagyott, de úgy, hogy minden esetben ki kellett szedni belőle az akksit. A régi telefonomnál volt újraindítás opció (bekapcsoló+hangosító gomb), de a Samsungnál nem tudom, hogy van-e ilyen, találni nem találtam semmi ilyesmit, mikor rákerestem.

Másnak is van ilyen gondja a készülékkel? Mit lehet ilyenkor csinálni (az akksi eltávolításán kívül)?


Köszi a válaszokat előre is.



2015. márc. 20. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem csinálj egy gyári visszaállítást.
2015. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező.. ***** válasza:
29%
Vegyél egy normális telefont!
2015. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Semmit, ilyenek lettek a Samsungok...
2015. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
mennyi idős a telefonod ha nincs két éves akkor a telefon társaságtnál kérhetsz telefon szoftver frisitést
2015. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

melyik telefon társaságnál vagy VODAFONE. vagy TELENOR.vagy t-mobil

akihez tartozol vagy akitől a telefont vetted annál kérd a szoftver frissitést magad ne csináld mert nagyon nehéz

pisti TISZALÚCROL

2015. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
3# ha nem tudod milyen meg nem fogtál s5-t akkor NE ÍRJÁL ILYENEKET! Nekem is van s5-m, factory reset (gyári beállítasok) ez segít neked. Én is csináltam 1x mert hamar merült az aksi 5.0 miatt. De ugyanúgy megmaradt nekem csak rosszul optimalizálta netem. És nem kell újat venned amit 3#as ír egy nagy kamu. És kevesebbet töltögess le telefonodra mert ha nár túl sok van benne akkor persze hogy lefagy. :)
2015. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem a 12%-os válaszoló kevésbé hihető a százalékával.
2015. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Mögöttem lévő valaszoló, azért 12% mert sok 2telefon választék között mindig samut mondom jobbnak csak azért vonják a pontjaim eddig 70-nél voltam... de most tényleg igaz választ írtam az előbb is. Hogy mi a teendője. :)
2015. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
És ismerem s5-m 7hónapja van nekem meg. És a megildást is ismerem. :)
2015. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!