Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatod a Samsung...

Mi a tapasztalatod a Samsung Corbyval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

külsőre tekintettel nekem nem tetszik...tisztára olyan mint vmi játéktelefon.

Nekem nem jött be...ezért se vettem azt...:D

2010. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap vettem egy Samsung Corby-t. Szerintem nagyon jó telefon! Nagyon szép(nekem a rózsaszín van), nagyon jó a headsete, nekem nagyon tetszik a menüje, tök jó a hangszórója és a szerintem a kamerája is jó. Mondjuk sok mindenkinek azért nem tetszik, mert szerintük olyan mint egy játéktelefon. Hát én is inkább olyan fiataloknak ajánlanám!

16/L

2010. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Fiataloknak való, de minden második embernek olyan van...de nem rossz telefon :) szépnek szép
2010. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem is corbym van,még friss vétel,de imádom.Szép képeket csinál a kamerája pl.

23/L

2010. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hú nagyon megoszlanak a vélemények :D na majd a boltbanm eldöntöm. :) kipakoltatok mindenféle érintőképernyőset :)
2010. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

valóban nagyon megoszlanak a vélemények, olyannyira, hogy már attól féltem rosszul választottam, mert neten ugyan utánanéztem és nekem külsőre is megtetszett (nagyon), ezért azt kértem szüleimtől, hogy corbyt vegyenek, már leadtam a rendelést, amikor olvastam a sok negatív véleményt. Ma megkaptam a telót, és nagyon nagyon jó. Írták páran, hogy lassan reagál, ez nem igaz, gyors és pontos. a hangja tiszta, szép, ebben az árkategóriában meg főleg nem rossz, viszonylag jó képeket csinál, sok hasznos apróság van benne(pl. mértékegységátváltás, zenefelismerés), szerintem okos telefon. Sok minden van benne ami felesleges ugyan, de nekem nagyon bejön, pl az intelligens feloldás, intelligens gyorshívás, fényképes névjegyzék (bár ez nem újdonság) Imádom :)

Az érintőképernyőt meg kb 10 perc alatt teljesen meg lehet szokni, praktikus és öröm használni, pedig féltem tőle, főleg az sms-ezés miatt, de az is ugyanolyan gyors, mint a hagyományos telóknál.

én csak ajánlani tudom, szép, dizájnos, modern, fiatalos, de fekete hátlappal idősebbeknek is remek választás szerintem, annak aki érintőképernyős jó kis készüléket akar, elfogadható áron. De még elfogult vagyok, mert nagyon új a kis drága :)

19/L

2010. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én imádom az enyémet..

egyszer sem fagyott le.. jó az érintője és a kamerája.. viszonylag van hely rajta.. bár m.kártya van benne.

már rengetegszer leejtettem és semmi baja sincs és már lassan egy éve megvan de a folia meg se látszik rajta olyan jól van rárakva.és az aksija is nagyon jó kb 2 hetente kell töltenem pedig rengeteget használom..

2010. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló én is 2 hetente töltöm pedig sokat használom! Tényleg nagyon jó teló :)
2010. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1 dolgot tudok mondani:

Imádom ŁŁŁŁ

2010. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!