Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefonnak (android...

Melyik okostelefonnak (androidos) a legjobban látható a képernyő képe még napsütésben, szabadban is?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy II-om volt, de ha a szabadban kellett használnom, főleg napütéses időben, akkor szinte semit nem láttam belőle. Saját tapasztalatok érdekelnek, főleg olyanoké, akik pl. túráznak és térképet néznek a telefonjukról, Elég annyi, hogy :márka/típus jó-e napfényen. köszi.
2015. márc. 20. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ár?

Egyébként nekem is ez volt a bajom, előző telefonomat egyáltalán nem láttam napban, de még a téli gyenge napsütésben sem, szóval utcán kb használhatatlan volt.


Moto G-re cseréltem, ez elég jól látható napon, meg amúgy is minden téren a legjobb döntés volt.

2015. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem Xperia Z1-em van, ez tökéletesen használható erős napfényben is! :)
2015. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Húzd maximumra a kijelző fényerőt és látni fogsz mindent.
2015. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Egyáltalán nem, szar telefonoknál nem ez a helyzet.

2015. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még valaki? Saját tapasztalat alapján?


3-asnak: Őy tettem, ahogy mondtad, de akor is láthatatlan volt. Nyáron szabadban rengetegt voltam a telefonal, de egyszerűen pl. gugli térképet, d még sima fotót semmit nem lehtett látni, persze ha árnyékba vonultam és ráhajoltam, fejemen inggel, na akkor jobb volt a helyzet, de gyakorlatilag csak zárt helyen volt optimális a képernyője. Ez Samsung Galaxy SII, 2o13 májusában vettem, sanos csak utána olvastam el a tesztet rola, hogy napon irtozatosan gyenge :-(.


1-es: Ár nem számít.


Neten végül is találtam fotóval illisztrát összehasonlításokat, de az csak 8 különböző telo és pont nem olyanokat néztem ki magamnak. Az eddigi kettőt köszi!

2015. márc. 21. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ár nem számít, akkor az alábbiak:

LG G2, Galaxy S6, Note 4, HTC One M8, iPhone 6, Lumia 930, OnePlus One, Nexus 5, Xperia Z3/Z3 Compact, egyikkel sem lesz baj ilyen téren.

2015. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a sok lehetőséget! :-)
2015. márc. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!