Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új hagyományos készüléket...

Új hagyományos készüléket szeretnék venni. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ami esetleg lényeg rajta, mp3-at tudjon lejátszani, ébresztő funkció, számológép, természetesen telefonálni.
2015. márc. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket már szinte bármelyik készülék meg tudja csinálni.
2015. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát csak az a gond, hogy olyan lehúzásokat olvasok mindegyikről amelyiket csak megnézem. Pl Samsung S5611, hogy ezek után nem merném megvenni.
2015. márc. 20. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én használt Blackberry 9XXX-eket, Nokia E52-t, vagy E72-t ajánlanék ha látsz jó árban (akksira figyelni kell, de a lítium akksik jól bírják, főleg a Nokiás akksik).

Az újakkal az a baj, hogy megragadtak a low-budget kategóriában, a 2009-es 5630 Nokiám szoftveresen-hardveresen többet tud a mostani Ashák nagy részénél. Ashából talán a 302-t, 215-t lehetne ajánlani, BB-ket annyira nem ismerem, de használtan 10-20 között már lehet találni jókat. Ami drágább kategória (újonnan 40-50, használtan 30-40e) az a Q5 és a Q10, amik viszont jól sikerült, modern telefonok remek szoftverrel és hibridek is (érintős és billes irányítás is). Ennél jobbat aligha találsz, ha engem kérdezel - persze drágábbak is mint a többi.

Szerintem ez a két márka van, amit érdemes nézegetni, még van rájuk valamilyen szintű szoftveres támogatottság (főleg az újabb BB-kre). A többi felejtős.

2015. márc. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!