Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet áthelyezni SD...

Hogyan lehet áthelyezni SD kártyára appokat androidon? /Bővebben lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sony XPERIA E android 4.1.1 Jelly Bean-es telefonom van. Vettem bele SD kártyát de az alkalmazásokat amiket letöltöttem -tehát nem gyári- nem engedi áthelyezni. Végig olvastam tucatnyi fórumot,elvileg kell legyen olyan opció a "beállítások->"alkalmazások" menün belül hogy áthelyezés SD kártyára. De nekem ilyen nincs. Mindenhol a rootolást írták,de azt nem szeretném. Egyéb ötlete van valakinek vagy ez a készülék csak a belső memóriára tud menteni? Előre is köszönöm!



2015. márc. 21. 12:45
 1/2 anonim válasza:

Én Clean Masterrel csináltam, ott is át lehet helyezni, mert felkínálja, hogy át tedd sd kártyára.

CM - alkalmazáskezelő - mozgatás.

2015. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az is fent van,de ha átpakolom,belső memória nem szabadul fel. Így pedig nem tudok meglévő appokat sem frissíteni,mert "nincs elég tárhely az eszközön".
2015. márc. 21. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!