Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 (16gb) vs. Z3c?

IPhone 6 (16gb) vs. Z3c?

Figyelt kérdés

Ti melyik telefont választanátok? indokkal kérném :)

(kb. 3 évre tervezek telefont :))


2015. márc. 21. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ez attól függ mire kell..

Z3 többet tud, jobban ki tudod használni, nem zárt, modolni is tudod ha esetleg érdekelnek az ilyenek. Ellentétben az iPhone6-al ami zárt rendszer, kevesebbet tud valamennyivel, viszont a társaságodban menőbb leszel vele mint egy Z3-al.

Szóval ha ki szeretnéd használni a telefont: Z3 (c)

Ha menőzni akarsz: iPhone6


Ár érték arányban inkább nem megyek bele, aki e 2 telefon között vacillál annak úgyis mind1

2015. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kérdező.. ***** válasza:
33%
+1 az elsőnek.
2015. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

koszonom szépen a választ :) még egy olyan kérdés hogy meg e éri szerintetek az 5s még ?

egyébként használni szeretném a telefont, a menozés nem érdekel... számomra a telefon inkább kellék mint egyfajta "titulus" :) csak az iOs támogatottsága miatt vacilálok ezek kozott a telefonok kozott :)

2015. márc. 21. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Az 5S és 6 között élesbe szinte semmi teljesítménybeli különbséget nem lehet észrevenni, szóval ha az 5S külseje jobban tetszik akkor vedd azt.
2015. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem és koszonom :)
2015. márc. 21. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Mindkettő jó telefon, 3 évre bőven jó lesz mindkettő (talán többre is, de ezt előre nem nagyon lehet megmondani), igazából az alapján dönts, hogy Android vs iOS.


Illetve még két szempont, ami fontos lehet:

- kamera: ebben egyértelműen iPhone 6 a sokkal jobb

- aksi: ebben egyértelműen Z3c a sokkal jobb


Meg ha fontos a microSD slot akkor is csak a Z3c jöhet szóba, meg a vízállóság is király cucc.

2015. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és iPhone6nál elég a 16GB? csak mert ez is egy fontos kritérium nekem, egyetemista vagyok és sok dokumentumot meg képeket tartok a telefonomon. :)
2015. márc. 21. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Én is egyetemista vagyok, de nekem még a 8 gigás telefonom is elég lenne az egyetemi dolgok miatt, képek meg pdf-ek nem foglalnak annyira sokat.


Zene/videó/játék, na ezek miatt már lehet kevés lenne, de emberfüggő. Én pl. nem játszok és nem nézek videót telefonon, de a zene miatt már kevés a 8 giga. 16 gigával mondjuk már bőven ellennék, de ez ember függő, hogy neked elég-e, azt csak te tudod.


Az biztos, hogy én már csak úgy fogok telefont venni, ha van benne microSD slot, vagy legalább 32 gigás.

2015. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

én sonyról váltottam iphone-ra

sokkal használhatóbb, ha nagy méret kell akkor 6-os de az 5s kényelmesebb és bitang gyors, majd meglátod :)

2015. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem is jelenleg iPhoneom van az is 16gb és elég, én sem szoktam tul sokat játszani a telefonon... arra ott a PSP :D csak ha már tobb évre tervezek telefont, akkor orulnék neki, ha lenne rajta tárhely rendesen, ezért is kérdem :D max zenehallgatás, meg képek, sok sok kép :D
2015. márc. 21. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!