Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 110k-ért melyek a legjobb...

110k-ért melyek a legjobb 6"-os vagy nagyobb telefonok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 23:18
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Lg G Pro 2,OnePlusOne(5,5")
2015. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GSMArena keresőjét használva beállítottam, hogy csak 2014 vagy újabb, és 5.8" vagy nagyobb kijelzőjű telefonokat hozzon ki (tudom, 6"-et írtál, de gondoltam az a 0.1-0.2" különbség már beleférne).


Ezek léteznek:

[link]


Ezek közül egyértelműen a Nexus 6 a legjobb, de az inkább 180k, szóval kiesett.


Második legjobb az LG G Pro 2.

Jónak néz ki a Lenovo Vibe Z2 Pro is, de Snapdragon 801 mellé nem jó a QHD felbontás


Nagyon fullos még a ZTE Nubia X6, igazából papíron simán van olyan jó, mint az LG G Pro 2, szóval lehet mégsem az a 2. legjobb, de a ZTE szoftvere nem vágom mennyire jó.


Huawei Ascend Mate7 is jó, de én csak olyan telefont vennék, amibe Snapdragon SoC van, de azért ez is nagyon jó, lehet olvasnék pár tesztet róla még én is inkább ezt választanám.


Más választásod nem igazán van.


Még ott van az Asus Zenfone 6 és Sony Xperia T2 Ultra, de mindkettő csak középkategóriás telefon, nem a legjobbak.

2015. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Én igazából tablet és telefon helyett szeretnék egy ilyen köztes készüléket, azért kellene a nagyobb kijelző de persze az 5.8 is már borzalmas nagy. Ami telefonokat linkeltetek nézek róluk teszteket, jól megfontolom milyet veszek majd. A Huawei ujjlenyomat olvasója csábít nagyon de nagyon tetszik az LG is.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2015. márc. 22. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként már szerintem az 5,5"-es telefon is elég nagy, sokkal hordozhatóbb, mint egy 6"-es telefon, és ez talán a tablet-telefon legjobb kombinációja.


És 5,5"-esből lenne a OnePlus One, ami messze a legjobb ennyi pénzért.

2015. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Megfontolandó.
2015. márc. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!