Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia p LT22I re recorvery...

Xperia p LT22I re recorvery telepítő apk?

Figyelt kérdés

4.1.2 es android van a telomon +root.

superuser fentavan,minden fa#zán működik.

Csak egy rohadtnagy ge## volt aki kitalálta a cwm 1.0 nypon-t de ba#zott hozá "hibalehetőségek ezek lehetnek melyeket igy kell orvosolni" listát csinálni!

Anyit irhatot volna a alpári cigán# kurv# anyát, hogy a "Windows 7 Homepremium 32bit-en nem telepít"DE ERRE IS 3 KEMÉNY NAP BÖNGÉSZÉS UTÁN KELL RÁJÖNNÖM ÉS 10.000 ÉRT VEGYEK EMIATT MÁSIK WINDOWS T AMIN VAGYEMEGY VAGYNEM!!!!!!

ME EZEN KUR#ÁRA MEGAKAD A WAITING FOR DEVICE SZ#R SZÖVEGNÉL MAGYARA FORDITVA VÁRAKOZIK A TELEFONOMRA MIKOR CSATLAKOZTATTAM ÉS A USB HIBAKERESÉST IS BEKAPCSOLTAM DE MÉG IGY IS BA#A NEKI A KUR#A ANYÁT NEKEM¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És lehetőleg ne jőjetek az xda sza#al mert nagyon alapszinten tudom az angolt!!A google fordito meg persze ugy fordít hogy öröm nézni.PERSZE MÉRT IS LENNE MAGYAR XDA PORTAL????


Az cwm 1.0 nypon on kívűl van valami egyszerű telepítés,AMI LEHETŐLEG NEM AKAD MEG??????????

És azlenne a legjobb ha apk-t mondanátok mert nem akarok pofáraesni!!!

JA MEG VALAMI BUSY BOX IS JOL JÖNNE AMI TELEPÍTI IS A SZÁJBA BA#OTT CUCCAIT!!!MÉRTNE IRNÁ KI ERRE IS A SZA#OS HIBAÜZENETÉT!!!!!!!!!!!''''''


Esetleg valaki telepített már xperia p -re recorvery-t melyen 4.1.2 android fut vagy nem is létezik xperia p re recorvery?LT22I

ÉRDEKES MÉG HOGY LT22 AZ AUTOINSTALLER RECORVERY APK TÁMOGATYA DE A LT22I AZT BA#A!!!!MERT OTTVAN EGY I BETÚ AZT MÁRR BEKÉNYESKEDIK MINDEN LÉTEZŐ RECORVERY INSTALLER!!!!!!!

Sony xperia p LT22I-re melyen 4.1.2 ő fut kell nekem recorvery telepítő!!

Állítolag lashtool al lehet de ha bonyolult tuti belekavarodok.És már most tele van a fa#om a kur#a droiddal!!!!!!!!!



2015. márc. 21. 23:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!