Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6plust érdemes lecserél...

Iphone 6plust érdemes lecserélni Samsung galaxy Not 4-te?

Figyelt kérdés
16gb-os iphone kaptam, de ez nagyon kevés és ha eladnám inkább Samsungot vegyek vagy érdemesebb ráfizetéssel (kb 60ezer) venni nagyobb méretű iphont? Mennyire jo a Not4?

2015. márc. 22. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Egyik legjobb telefon a Note 4, de ha amúgy tetszik az 6 Plus meg az iOS akkor vedd azt, te tudpd.
2015. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Az N4 nagyon jó holmi!
2015. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
ha szopatni akarod magad a touchwizes androiddal akkor cseréld le
2015. márc. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sima 6-os van...előtte note 3-am volt. Nem térnék vissza az androidhoz...nagyon meg vagyok elégedve az IOS-el.
2015. márc. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem hogy lehet az, hogy ha valaki azt mondja itt GYIK en hogy jó az android, akkor az 0% ban hasznos ha meg valaki azt mondja hogy jó az iPhone ekkor az 100% ig hasznos. Már egy csomó kérdésnél észrevettem ezt. Lehet hogy az Apple nak vannak direkt arra szakaosodot emberei akik lepontozzák az androidosokat a meten ? :D :D :D még el is tudnám képzelni :DDD
2015. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
5. Ez tényleg így van! Itt is a N4-et javasoltam erre tessék...
2015. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem a pontozások elég hidegen hagynak. Azt nézem ki mit ír. 5 napja kaptam a 6 pluszt, de annyira nem ismerem ki magam rajta, hogy nem biztos, hogy meg akarom tartani. Androidhoz vagyok szokva. Ez az IOS meg nagyon furi :-) Amugy így egy hetesen kártyafüggően kb mennyiért menne el?
2015. márc. 26. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
megveszem 140 000 ert !:)
2015. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne válts!

Hidd el,a Note 4 nem annyira jó!

En meg Note 4-ről váltottam i6-ra!

Néhol akadást azért észre lejet venni a Note 4-nél(én hülye,ennyiérrt ki az a barom,aki akadozós csúcsdrodiot vesz?-)egyszóval fos volt,rossz élmény volt használni is!

Az i6-tal semmi baj,minden gördulékeny.Hozzá kell szokni,sokkal átláthatóbb az iOS.Na és persze megbízhatóbb!

2015. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ahhoz képest, hogy az Apple gyártmányokban gyárilag van betervezve a garancia lejártával az elavulás, ahhoz képest úgy látom sokan szeretik. Lehet már ezekhez egyáltalán új aksit, vagy bármit venni? Mert még 1-2 éve bármi hiba esetén, még ha csak aksi baja volt is, csak kidobni lehetett, és újat venni
2015. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!