Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok semmit frissít...

Miért nem tudok semmit frissíteni a telefonon?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném hogy egy sony xperia e telefonom van, és nem kérek kioktatást hogy dobjam ki vegyek jobbat, mert sajna nem telik jobbra, de még rosszabbra sem.

Szóval a problémám az hogy playből szeretném frissíteni most épp a candy crush-t, de azt írja ki hogy nincs elég hely.

Belső tárhelyen van a candy, meg minden alkalmazás amit engedett áttenni.

Telefon tárhely 133MB, belső tárhely 1,3G SD kártya 1,6G szabad helyem van. A játék frissítéses talán 43MB.


Nem értem hogy miért nem enged frissíteni ha egyszer belsőtárhelyen van a játék és ott van bőven hely?!

Esetleg a telefon tárhelyet hogy tudnám feljebb tornászni? Mert tényleg mindent amit engedett átraktam belső tárhelyre (bár azt se értem miért nem lehet sd-re), a gyorsító tárakat rendszeresen törlöm. A letöltött alkalmazás csak a candy van meg a polaris office, semmi más és a gyári alkalmazásokból amit törölni nem lehet, de nem használom mind letöröltem a frissítését.


Ötlet esetleg valakinek?


2015. márc. 22. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sony-nál van ilyen szoftveres bugg (nekem is volt a sanyitelefonomon) hogy hiába van elég hely, em enged telepíteni. Ha erre gondolsz akkor nekem a mellőzhető appok lepucolása megoldotta a helyzetet.
2015. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy már tényleg mindent amit lehetett letöröltem.

Nem rég csináltam szoftver frissítést, meg vissza állítottam gyárira.

Tényleg csak az említett két app van a telon ami nem gyári, és mondom még a youtube, chrom meg ilyen baromságok automata frissítését is letöröltem.


Olvasgattam hogy be lehet állítani hogy a playböl sd-kártyára vagy belső tárhelyre töltsön le, de nem találtam eme beállítást. Azt viszont nem tudom hogy azért nem mert xperia e-n nincs is vagy csak nem a szemem szúrja ki.

2015. márc. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!