Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy note 4 van...

A samsung galaxy note 4 van akkora, mint egy tudományos számológép?

Figyelt kérdés

Nyáron farzseben kívül hol szoktátok még hordani?


Ilyen számológépre gondolok. [link]



2015. márc. 23. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vékonyabb egy átlag tudományos számológépnél és szerintem kicsit nagyobb alapterületre, de egyébként azok sem egyformák. Én táskában hordom (plusz védőtok, hogy ne karcolják az egyéb dolgok), ha nincs rajtam kabát, nadrágzsebben kényelmetlen és nem is mindig megy bele.
2015. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Méretben valóban hasonló, de mivel vékonyabb, jobban zsebbe simul. Nekem simán belefér az oldalsóba is, igaz, nem a legszűkebb nadrágjaim vannak.

A nyár érdekes kérdés, mert mióta megjelent, még nem volt olyan jó idő (igaz, a Note széria többi modellje alapján lehet véleményt mondani); a rövid- és térdnadrágjaim zsebe már más kérdés (kisebbek, szűkebbek), viszont van egy övre húzható, belebujtatós bőr tokom, így nem hiszem, hogy gondban leszek.

2015. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél számológép méretei: 161.5 x 79.6 x 15.5


Note 4 méretei: 153.5 x 78.6 x 8.5


Szóval sokkal vékonyabb, pont 1 milivel keskenyebb, és kicsit magasabb.

2015. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!