Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Vélemények?

Samsung Galaxy S6 Vélemények?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

-iPhone 6 copy

-Dragabb az iPhone 6 nal (meg a 6 Plus-nal is)

-Nem lehet se akksit cserelni se memokartyat beletenni

-Gyenge akksi

-Ahhoz kepest hogy mennyibe kerül az ertekvesztese jo nagy lesz

-Nem viz-es porallo


Osszesitve nem tudom miert venne barki ilyet iPhone 6/6 Plus helyett

2015. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Hátrányok:

-Gyenge aksi

-Samsung, tehát mikor épp nem megy tönkre akkor lefagy vagy akadozik

-Sony z3 és iphone klón külső

-túlárazott

-csalnak a benchmarkon is


Előnyök:

-a legjobb kamera modul jelenleg a piacon

-vékony


Várd meg az LG G4-et vagy a sony Z4-et, de ha nem bírsz várni akkor vedd meg a htc M9-et.

2015. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
Én is azt javaslom hogy várd meg az LG G4-et vagy a sony Z4-et mert jobbak lesznek az s6-nál.
2015. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

LG G4 és Sony Z4 miben jobb lesz jobb , mint a Samsung ?


Igazából Samsung Galaxy Edge-t néztem ki magamnak , de kezdek elbizonytalanodni vele kapcsolatba és szemezgetek fent említett 2 telefonnal is.


Iphone , IOS kilőve nem tetszik a telefon és a rendszer sem. Igazából erről meggyőzni nem lehet.

2015. márc. 23. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem tetszik az iPhone,akkor az S6 se tetszhet. Ennyit erről
2015. márc. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"LG G4 és Sony Z4 miben jobb lesz jobb , mint a Samsung ? "


Mindenben. Aksi, kamera, szoftver, hardver, felépítés, és a felhasználói élmény (:

2015. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
5%
Én csak anyit mondok hogy aki aszt mondja hogy a G4 vagy a Z4 meg az M9 és a drága látos iphon ról ne is beszéljek hogy jobbak az S6 az nagyon el van tájolva a kamerája
2015. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak anyit mondok hogy aki aszt mondja hogy a G4 vagy a Z4 meg az M9 és a drága látos iphon ról ne is beszéljek hogy jobbak az S6 az nagyon el van tájolva a kamerája az akkumulátora és a hardvere is jobb a piacon lévőknél a HTC és a Sony túl forosodik egy idő útán az LG meg a legg gyengébb a hardveres részen és aki azt hogy nem bővithető csak úgy mondanám vogy eddig egy szar iphone se volt bővithető és még most is tőbbe kerűl egy iphone 6 16 gb mint egy 32gb S6.
2015. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tapasztalat:

-végre az első igényes samsung, az ára már bőven az i6 alatt van (de régebben is ott volt)

-hülyeség h folyton lefagy, elég jól össze van rakva

-a qhd kijelző gyönyőrű, és itt jön képbe a gyenge aksi ami nem is annyira gyenge mint amennyire várnánk a kijelző+hardware miatt, pozitívum, h. 132g ami elég könnyű

De egy kűlsőaksit érdemes beszerezni mellé, az s7ben megoldották az aksi problémát kaptunk is egy kényelmetlenül nehéz mobilt

- a képátló miatt nem is tűnik fel h egy 5"os kijelzőt kapunk így akik nem szeretik a nagy mobilokat azoknak is jó ( bár negatívum h fekvő módban kicsit széthúzza a képet)

-a touchwiz is egész elviselhető

Ha nem lenne s6om és most kéne mobilt vennem elgonsolkodnék, mert az s7 nem jön be,de ez egyén függő (az s6 az egyedüli samsung amit a kezemben tartok szivesen az összes többi elég sarsung) amit én nagyon szeretek benne az a fém+üveg kombó (iphone 4+6copy, de ami jó azt sosem rossz lemásolni ráadásul az edge túlmegy az iphone-on újat is ad nem csk egy jól sikerült másolat), a súlya nagyon jó h ilyen könnyű, a képátló->egy kézzrl is lehet kezelni->+a súlya miatt fel tudsz nyúlni fenter is anélkül h ínhüvelygyulladást kapnál,- az üveg miatt nagyon csúszik ha tok nélkúl akarod használni

Én nem lettem emiatt sam párti az s7 nem is igazán jön be én így mindenki helyében aki most akar csúcskategóriás mobilt venni várnék...

2016. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!