Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenor All in-S csomagjában...

M.Gyula kérdése:

A Telenor All in-S csomagjában piszok lassú az internet. Adatforgalom bekapcsolása után 13kb/s a net sebessége. 20 mb-esnek van eladva tehát ez indokolatlanul lassú. Megoldás valakinek?

Figyelt kérdés
Beállítottam a telenor által javasolt beállításokat, van net de piszok lassú. 400 a ping és max 13 kb/s a sebesség. Gigabyte GSmart Roma a telefon márkája. A telefon lenne a hibás?

2015. márc. 23. 17:58
 1/5 anonim válasza:

A telefonról nem tudok konkrétan semmit még nem hallottam a márkáról de nem feltétlen azzal van a baj nézz és kérdezz körbe alaposan ne vidd ehyből szevízbe mert lehet csak pénzkidobás lesz.

Ez függ a lefedettségtől, és az is szóba jöhet,hogy elfogyott a havi adatforgalmi kereted és olyankor a szolgáltató lassítja a netet.Nézd meg mennyi adatforgalmat kapsz egy hónapra és,hogy mennyit használtál el

2015. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lefedettség nemhiszem hogy gond mert tatabányán és budapesten is pont ugyanilyen "gyors" a net. A havi adatforgalmam 300 mb, ebből max 50mb-ot szoktam elhasználni, mert képtelen vagyok kihasználni, mivel ugye semmit sem tölt be.Azóta fennáll a probléma mióta megvettem az előfizetést. Nem telenoros a telefon, csak a kártyát vettem bele. Telenor honlapján fennvannak a beállítások android 4.1-re, be is állítottam az APN-t is aszerint, mindent. Igaz hogy nekem 4.2.2-m van, de nem hiszem hogy ez lehet a gond. Egyéb ötlet?
2015. márc. 24. 05:54
 3/5 anonim válasza:

A lefedettséget egy kissebb domb is tönkreteheti, árnyékolhat. Nincs meletted vmi ilyesmi magas es tömör épület vagy domb? Vagy mindenhol lassú a neted?

Ez a telefon márka számomra még nagyon uj, most hallok róla először mint mar mondtam. Lehet, hogy a telefonnal lesznek a gondok.

2015. márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam mindenhol ennyi a max sebessége.Tatabányán, Budapesten is próbáltam. Szóval a speedtest-et alig bírja elvégezni....Nincs ötletem, ezért gyanakszom a telefon hibájára.
2015. márc. 24. 07:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben a probléma megoldódott! Említettem hogy dupla SIM kártyás a telefon. Megcseréltem a Sim kártyákat, és akkor láttam hogy az egyik csak sima GSM foglalat, magyarul netezésre alkalmatlan. Azóta tökéletesen fut a net. Remélem segít másoknak is a tapasztalat. Köszönöm a segítséget!
2015. márc. 24. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!