Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, szeretném véleményeteket kérni.

1, Lumia 930

2, Lumia 1320

3, Oneplus One

4, Huawei Ascend Mate 7

5, Lg G Pro 2

6, Huawei Ascend G7

7, Sony Xperia Z ultra

Feltételek: 5.5"-nál nagyobb legyen de ha 5.5" az sem gond. Ne legyen több 120k-nál, jól bírja az akkuja, kamera nem olyan fontos de lehessen egy jónak mondható képet csinálni vele, Apple teljesen kizárva, Saamsungot még nem tudom. Legyen jó proci benne és előnyös lenne a 2 giga ram.

Véleményeteiket szívesen fogadom!


2015. márc. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
A OnePlus One, szerintem egyertelmuen kiemelkedik ebbol a listabol.
2015. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ezek mind nagyon jó telefonok. Ha az Apple ki van zárva akkor ennyiért már nem találsz rossz telefont. Ha Samsung is szóba jöhet akkor a Galaxy E7-et ajánlom.
2015. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Oneplus nagyon tetszik de viszont a Lumia 930-nak szebbnek tűnik a kijelzője, olyan mintha le lenne kerekítve, azért is tetszik. Apple azért nem jöhet szóba mert nagy kijelzőset nem találnék olcsón, Samsung is kicsikét túl van árazva de nem olyan rossz telefonok.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2015. márc. 23. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
a Lumia 930 kiváló készülék, viszont csak 5 colos, 1520-as van alternatívának, ami 6 colos, de azt már eléggé keresgélni kell, hogy találj
2015. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kérdező.. ***** válasza:
Én is a OnePlusOne-t ajánlom.Messze a legjobb az összes közül.
2015. márc. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!