Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobile, más emberé a számom?

Tmobile, más emberé a számom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anyum vett 2 hete egy új dominos-simkártyát és hetente hívja a GLS, hogy na akkor hozzuk a cuccot, ráér e? Kérdezi anyum h kinek a nevére? és valamilyen Miklóst mondtak, akkor sikeresen lemondta, de ma megint jött az sms-a GLS-től, hogy újabb csomag van. Tiszta vicc, mit lehet ez ellen tenni? Egy számon két kuncsaft van? vagy hogy van ez?

2015. márc. 24. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másé volt a szám, de lemondta, és újra kiadták. De régebben megadhatta egy csomó helyen, ahonnan még hívhatják.
2015. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy kiadták újra, de elég furcsa hogy a GLS hív, mert azt csak leadott rendelés után szokták. Az lehet hogy aki eladta úgy rendelget még netről, hogy nem állította át a régi számát az újra.

Én az új számomra pár napig fenyegetéseket kaptam éjjel, elég para volt. Csak akkor hagyta abba amikor belengettem a feljelentést ha tovább zaklat, erre abbahagyta. Nem tudhatod kinek a számát kapod, lehet hogy valami bűnözőét vagy prostiét. :)

2015. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na az nagyon szép :D mi valami folyton vevőt fogtunk ki, ha majd hív és kérdezi, hogy jöhet e, mondjuk neki, hogy persze semmi akadálya, legalább találkoznak remélhetőleg a vevővel és elrendezik ezt!
2015. márc. 24. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
azért el kell telnie egy bizonyos időintervallumnak addig, amíg a számot újra kiadhatják, szóval ez furcsa. legalábbis kártyás csomagnál így van, havidíjas előfizetésnél mondjuk lehet, hogy amint az előfizető nem fizeti vagy lemondja, már kiadható lesz a száma, de azt tudom, hogy kártyásnál 1 évig érvényes az egyenleg, majd miután az lejárt, talán 90 nap, mire maga a kártya is lejár.
2015. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!