Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha itunes-on...

Mit csináljak, ha itunes-on nem tudom rárakni a zenéket az iphonomra?

Figyelt kérdés
Semmi probléma nem volt egy idejig, amikor egyszer hirtelen sok zenét akartam rárakni és nem tudta rátölteni, és akárhányszor rámegyek az itunesra kijelzi azokat a számokat minth még mindmig töltené fel, pedig már vagy hónapok óta ott van, és nem tudok rá más számokat sem rárakni....... próbáltam őket ott kitörölni, de nem sikerült, viszont a telefonon ugye nincsenek rajta, és gondoltam, hogy letörtöm a készülékről az összes számot, de félek, hogy nem tudnám visszarakni rá. Valakinek tipp?

2015. márc. 24. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Apple egyik rákfenéje, csak azon a flancos ájtyúnszon keresztül lehet zenét másolni..
2015. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Am meg telepítsd újra az itunest, próbáld meg. Ha úgy sem megy nézd meg hogy más gépen sem megy e ha ott sem akkor a telóddal van valami gond.
2015. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na láthatod, hogy milyen szakbarmok írnak ide. HA ilyen hülye vagy hozzá, akkor inkább húz a csába.


Nehogy újratelepítsd az iTunes-t!!

Küldj egy képernyőképet, hogy mit látsz pontosan.

2015. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, termfészetesen tudom hogy nem feltétlenül kell törölni, de most komolyan mit vársz a kérdezőtől? Gondolod hogy képes csinálni akárcsak egy képernyő képet? Arra gondolnék hogy az iphon-al akarja lefényképezni a monitort. Vagy hogyan segítesz neki teamwieveren?


Na ezért mondtam neki hogy törölje a francba és rakja fel újra attól nagy valószínűséggel megoldódik a gondja és te sem téped majd a hajad hogy hiába akarsz neki segíteni nem tudsz.

2015. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem oldódik meg a gondja ne okoskodj tovább inkább húzz innét.


Kérdező: Próbáld meg ezt

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha igazad van megengedheted magadnak hogy megőrizd a nyugalmad. Ne legyél már ilyen csőcselék féle mocskos szájú könyörgöm, erre nincsen szükség.


Kérdező majd írj hogy sikerült e megoldani.

2015. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül sikerült, át raktam kézi beállításba, és ahogy alkalmaztam még meg sem nyomtam, hogy törlés, az összeset leszedte róla.... :)
2015. márc. 28. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor happy end:)
2015. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!