Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad 2 vagy iPad 4? Miert?

IPad 2 vagy iPad 4? Miert?

Figyelt kérdés

Mennyivel nehezebb,mennyivel jobb,meddig lesz frissites rajuk?

Fenykepezes az szamomra fontos.

Es ha egy 3G-s iPadet eszek,akkor csak mobil internetrol tudok netezni,vagy wifirolnis? Vagy akkor a wifis iPadet vegyem?

16 gb iPaden eleg?

Ha iPad 2-est veszek,csak akkor tudok 64 gb-os peldanyt venni,de annak az elolapi kameraja nem a legjobb. Vagy megallja a helyet jo fenynel?



2015. márc. 25. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Az iPad 2-nek szerintem az iOS9-el ér véget a támogatása (iOS 4-el került a piacra), az iPad 4 pedig az iOS9-et biztos a 10-et pedig nagy valószínűséggel megkapja.


A Wi-Fi-s verzió csak Wi-Fi-ről lehet netezni 3G-s verzióval (4 esetén 4G/LTE) pedig Wi-Fi + mobilnet.

16GB nem valami sok, vannak játékok ami 2GB simán elfoglalnak, illetve abból a 16-ból 11-12 körül érhető el a felhasználónak, a többit a rendszer foglalja el.

Fényképezni meg... hát nem igazán arra vannak kitalálva, lehet vele elfogadható képeket csinálni, de ne várj csodát. Amúgy fényképek miatt meg pláne nem lesz elég a 16GB

2015. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

iPad 2-nek szerintem már annyi, iOS 9-et nem kap. én fél éve cseréltem retina iPad mini-re, már eléggé lassú volt iOS 8-cal szerintem. kamera az tényleg nem az erősségük, de nyilván az iPad 4-nek jobb, ha jól tudom, 3-tól már 5 mpixeles autofókuszos kamerájuk van, míg az iPad 2-nek csak 960 x 720-es képeket tud, és fixfókuszos.

nekem most 16 gigás, és durván 1 giga is alig van rajta...:D persze van 1-2 felesleges dolog rajta, de nagyjából a legfontosabbak vannak csak fenn.


én inkább a retina minit vagy az Air-t ajánlom. ki lehet fogni, én 85ezerért vettem. ahogy én tapasztaltam, a használtpiacon az iPad-ek árai nagyon összevissza vannak. iPad 2 is előfordul 35-40ezertől kezdve(kb ez a reális) 70ezerig is, és ugyanígy a 3 és a 4 is.


súlyra szerintem egyébként a 2, 3, 4 körülbelül azonos.

2015. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mostani tab 2-esemen is csak egy jatek van,azt is szokoevente 1x hasznalom. :D

Nalam a bongeszes,facebookozas,youtubeozas,kapcsolat tartas a fontos,a jatekokat altalaban mellozom.

Igen,tudom hogy akkor eleg nekem ez a droidos tab,de en nem birom hogy folyton lefagy,meg belassul.

Akkor kutakodok a neten egy iPad 4-ert. :) 

2015. márc. 26. 06:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ipad 2 már eléggé elavult, semmiképpen sem éri meg venni

Nekem ipad 4 van, ios 8 óta ez is már zavaróan szaggat, pl gépelésnél

Nyár végén tuti lefogom cserélni

Amit nyugodt szívvel vehetsz az a retinás mini és air, ez alá én nem adnám

Fényképezést felejtsd el, nem erre vannak kitalálva

Mondjuk most air 2 be sikerült egy egész korrekt kamerát tenni

16 gb pedig elég arra amit írtál, de ha ennél több kell ott már kevés lesz

Amúgy csak 12gb-ot használhatsz fel belőle

2015. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ios 8 iPad 2-on nem szaggat,akkor iPad 4-en hogy-hogy?!

Apropo,iPad minit rendeltem 170 euroert.

Wifis,16 gb.

Meg valami,iPad 2-on is elfogadhato a kamera,jo feny mellett eleg szep kepeket csinal. Mondjuk nem nyomja le az i5c/5s es azok kamerait,sem a SGS3/4/5/6 kamerait sem.

Vennek egy olyan hordozhato tarhelyet,es azon lennenek a kepeim. Szerintem jo otlet lenne.

2015. márc. 26. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig szaggat, de pl netezés közben gépelésnél igen, ami elég zavaró

Ipad 2 pedig a köv. rendszert már meg sem fogja kapni

A kamerája pedig baromi messze van a korrektől

A sima ipad miniben pedig ugyan az a hardver van mint ipad 2ben szóval eléggé mellélőttél vele

A helyedben én még gyűjtögettem volna egy aire vagy mini 2 re

2015. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!