Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos tárhely kapacitás...

Androidos tárhely kapacitás probléma, és sd kártya önmagától leválasztódás. Valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy galaxy s2-m.

Olyan gondom van hogy igaz hogy a gyári meghajtón még van pl 2gb szabad hely, de ha telepíteni akarok mondjuk egy 250mb-os játékot azt írja ki hogy nincs szabad hely.

A telepítés valami külön partícióra megy mint az adatok, vagy hogy működik ez? Mi az ellenszere? :)

Másik:

Van egy 32gb-os micro sd-m hozzá, és időközönként azt dobja ki hogy a kártyát leválasztottam (hozzá sem érek a telefonhoz). Eltűnik ugye a meghajtó, és csak akkor jön vissza ha újraindítom a telefont, viszont a nagyobb adatok, pl filmek, eltűnnek róla.

Miért, és mi a megoldása? :)



2015. márc. 25. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Az appok a telefon belső memóriájába települnek utána átrakhatod az sd kátyára de az app a saját adatait atól a telefon memóriájába menti.

Az sd kártya leválás nem tudom miért van de nekem is ez volt az előző telefonal. Nekem ha kivettem beraktam akor megjavul de hogy mi baja leheþet arra én is kiváncsi lennék.

2015. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!