Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace 4 LTE...

A Samsung Galaxy Ace 4 LTE (SM-G357FZ) -re mikor fog kijönni Lollipop frissítés?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Várhatóan soha, vagy csak hónapok múlva. De inkább soha.
2015. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
:) Samsung nem errol hires.
2015. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt az első gondolatom, mint az elöttem hozzászólóknak.

SOHA

2015. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem frissítik az alsókategóriás telefonjaikat.
2015. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na ezeken a válaszokon úgy kiakadtam, hogy inkább utánanéztem, és nolám: [link] itt Ace Style-ként van jelen, és itt látható, hogy március-április környéke. Nem kéne senkinek választ írni, anélkül, hogy utána ne néz. Az utolsó válaszon meg szabályosan röhögtem, majd kiborultam. A középkategória felső rétegét hogyan képes valaki összetéveszteni az alsókategóriával? Egy telefon 64 bites processzorral és 1 Gb Rammal már rég nem alsó kategória. A Moto G-ben Snapdragon 400 van, ebben 410. Akkor most a Moto G is alsó kategória, ráadásul még lejjebb van ennél? Hát nem! Szóval így a végére újra elmondom, hogy nem kéne senkinek utánanézés nélkül válaszolnia! Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy ha keresőbe beírod, hogy Galaxy Ace 4 LTE, akkor egyből ott van, hogy KÖZÉPKATEGÓRIA FELSŐ RÉTEGE, szóval ezek szerint lehetséges, hogy azt sem tudta, hogy melyik telefonról van szó, és utána sem nézett!
2015. márc. 26. 14:30
 6/21 anonim ***** válasza:
A kiakadas elkerulese vegett utana lehetett volna nezni akar a kerdes kirakasa elott is.:) Igaz, hogy 64 bites a proci, de mivel iden eleg sok uj jelent meg, szerintem mar nem nagyon lehet a 410-et a felsokozep retegbe tenni egyertelmuen. Tovabba a Samsung a szoftrol sem hires (foleg csucskeszulekeken kivul), ami meginkabb az alsokozep fele huzza a telot. Felhoztad peldanak a Moto G-t, es valoban szerintem azt is alsokozepbe lehetne inkabb tenni(attol fuggetlen, hogy a szoftot elegge elkaptak rajta es nagyon stabil kis telo lett). Ezekkel persze nem mondom azt, hogy rossz maga a telo, csak nem kell tole tobbet gondolni, mint ami. A cikkbol pedig kiemelnek nehany szot: "possibly", "reportedly", "It's not yet written in stone", "devices that are most likely going to get the latest Android version". Egyeduli ok, amiert en azt gondolnam, hogy frissitik nyalokara, az a 64 bites proci, ahogy te is irtad.
2015. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*tole = rola
2015. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#5


Inkább nem kéne senkinek kérdést kiírnia anélkül, hogy utánanézne.


És még hogy középkategória felső rétege? Vicc.

Középkategóriának középkategóriás, de max alsó szinten.


Az, hogy Snapdragon 410 van benne semmit sem jelent, szinte semmivel sem erősebb a 400-nál (max 5%-os eltérés), és ami a Moto G-t kiemeli a középmezőnyből az a szoftver, a kijelző és a kamera.


Csak az, hogy az Ace Style-ba 410 van még csak középkategória aljára helyezi a telefon, a nem túl nagy szám kamera, gyenge kijelző pedig nem segít a középkategória tetejére jutni.

2015. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 BmobBalint01 válasza:
Kiállok a kérdező mellett, én is nagyon várom erre a készülékre a frissítést, de nem halnék bele ha nem lenne, ha meg annyira szeretné valaki a lollipopot akkor ROM...
2015. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény ezzel kapcsolatban? Nekem is ilyen telefonom van, és örülnék neki. Viszonylag sok android fórum Lollipop update listáján rajta van ez a telefon, tehát remélem.
2015. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!