Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni ilyen telefont?

Megéri venni ilyen telefont?

Figyelt kérdés
Láttam a Tescoban 1990 és 3990 Ft-ért mobiltelefont. Nekem igazából csak arra kellene, hogy ha fontos, tudjak telefonálni, tudjam mennyi a pontos idő, fölébresszen reggel. Ha veszek egy ilyet, pl. az 1990 Ft-osat, megkapom mindezt? Töltőt adnak hozzá, vagy valami egyéb, amire szükség van még feltétlenül, hogy tudjam használni?
2015. márc. 25. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Töltőt adnak hozzá mást meg úgysem lehet beledugni.
2015. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És lehet használni ugyanúgy egy ilyen 1990 Ft-os telót? Mégis mitől ilyen olcsó? Hány Ft-ért lehet rá tölteni és hol? Köszi!
2015. márc. 25. 23:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolom új SIM kártyával és új telefonszámmal adják, ugye?
2015. márc. 25. 23:39
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A tescóban is van ám vevőszolgálat.
2015. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól olyan olcsó, hogy az okostelefonok világát éljük, ezért "butatelefont" már fillérekért lehet venni.


Hogy SIM kártyával adják-e (és ha igen, milyennel), azt kérdezd meg a Tescoban, de valószínűleg Tesco Mobile. A feltöltésről itt találsz infót:

[link]

2015. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! nem vagyok telefonszakértő.

Ez jól hangzik! És sokáig birja egy ilyen telefon?

2015. márc. 26. 00:00
 7/9 A kérdező kommentje:

Alcatel OT 1010 - 1990 Ft-ért, zseblámpa funkció, FM rádió, számológép. Ezeket írja. Ébresztőóra is van benne?? Vagy ha nem írja, nincs?

SIM kártyát ugye adnak hozzá?

ha feltöltöm 3000 Ft-tal, akkor egy évig kell lebeszélnem?

Meddig birja egy ilyen telefon?

Bocsi a sok hülye kérdésért, tényleg nem értek ezekhez.

2015. márc. 26. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Van benne ébresztő.

Azt, hogy adnak-e sim kártyán nem tudom. Gondolom írják az újságban (előttem pont van egy tesco újság amiben benne van ez az alcatel a vodafoneos ként van) vagy ha a bent láttad a a tescoban akkor kérdezd meg ott. Nem fognak megenni.

A lebeszélhetőség szolgáltató és díjcsomag függő (a már említett újságban mondjuk ezt is leírják a telefon alatt)

2015. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is az újságban láttam, gondolom, ugyanazt látjuk! Az egyik oldal jobb alsó sarkában van. Így tudsz még valami információt, esetleg? Köszi amúgy!

Illetve, akár több évig is bírják az ilyenek? Valaki tud valamit erről?

2015. márc. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!