Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy előfizettéses...

Ha van egy előfizettéses kártyám ugye arra megy az internet csak azt a kártyát nem szeretném használni meg lehet oldani hogy egy másik kártyára menjen a net?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akarom az a kártyát használni de az internetet viszont igen ami arra a kártyára megy még tudom valahogy oldani hogy másik kártyára menjen az internet vagy ez nem lehetsége? Csak az az egy dolog maradt hogy a kártyára amit használok a tmobile nál havi pl 1000 Ft ért vegyek internetet??!!

2015. márc. 26. 14:49
 1/4 Tengor ***** válasza:

Több SIM-es mobillal megoldható, hogy az egyik SIM-mel telefonálsz, a másikkal mobilnetezel.

Persze ez két telefonnal is kivitelezhető, ha képesek egymás között wifit osztani. Bár ez elég kényelmetlen.

2015. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem vegyük úgy hogy nem tudom hasznúlni azt a kártyát amin van az internet úgy megoldhato valahogy??
2015. márc. 26. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
" vegyük úgy " hogy hülyeségeket beszélsz. Ha a kártyához tartozik a NET, akkor csak azzal lehet használni. De a szolgáltatónál lemondod a NETet és a másikra igényelsz egyet.
2015. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
Kérsz egy működős SIM-et az előfizetéshez. Valszeg pár ezer alatt megúszod.
2015. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!