Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb előfizetés...

Melyik a legolcsóbb előfizetés ha csak egy emberrel akarok korlátlanul beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tehát melyik a legolcsóbb (gondolom csak) előfizetéses konstrukció a mobiltelefonomra, amely egy másik számmal biztosít korlátlan beszélgetést.

Én most a T-mobilnál vagyok a családbarát kedvezményben, azt hiszem Eco-xs csomagban, de ez így is 4.500.-Ft körül van havonta (azért nem tudom pontosan, mert most mondtam le a másik számot, és még azóta nem kaptam számlát).

De akár szolgáltatót váltok, ha valahol ennél olcsóbban tudnám ezt megoldani.


2015. márc. 27. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak spórolás miatt mondtad le akkor kár volt.

Új előfizetőként nem kapsz ennyiért máshol.

2015. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem az előfizetést mondtam le, hanem csak az egyik számot a családbarát kedvezménybe bevontak közül, mert már csak a másikra van szükségem.

Tehát a fenti előfizetésem él, csak arra lennék kíváncsi, hogy van e még ennél is olcsóbb konstrukció.

Igen, sajnos a spórolás miatt kell ezen is gondolkodnom!

2015. márc. 27. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem feltétlenül fontos a mobil, akkor vezetékesben gondolkodva ez jöhet szóba:

[link]


Esetleg wifin netezve ha Skype képes a partner.

2015. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos fontos a mobil! :(

És az a lényeg, hogy ezzel az egy számmal bárhol, és bármikor tudjak beszélni, tehát ha nincs wifi, akkor is.

Azért nagyon köszönöm a segítő szándékú választ!

2015. márc. 31. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!