Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP alkalmazás Accuweather...

WP alkalmazás Accuweather időről időre besz. Rik, nem lehet megnyitni. Újratelepítés nem segít. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 12:17
 1/3 Tengor ***** válasza:
Épp írni akartam, hogy nálam tök jól megy jó ideje, erre most nem tudom megnyitni. A mozaik kocka működik, váltogatja a pillanatnyi hőfokot és a várható időjárást és a záró képernyő is jónak tűnik.
2015. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett soha az a progi. A weather wiev mindig pontos(abb) volt. Igaz egyszer az is behalt egy frissítésnél de azóta jó.
2015. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy nap után magától megjavult. WTF?? Már majdnem töröltem. A többi appal az a bajom, h vagy a csempe ronda (időkép), vagy nem átlátszó, pl. Bing időjárás...ennek a legszebb a csempéje.
2015. márc. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!