Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet, hogy nem ismeri...

Hogy lehet, hogy nem ismeri fel egyből a gépem az új telefonomat, ha rácsatlakoztatom a kábellel?

Figyelt kérdés

Galaxy E1-es a telefon, kb 3 napos. Ha rádugom a gépemre (iMac), nem történik semmi, csak tölti az aksit. Ugyan megjelenik h "csatlakoztatva a számítógéphez", amire ha ráböknék, egyből meg kéne jelennie a gépen a kártya ikonja, de semmi sem történik. Az előző hót gagyi telefonjaimat gond nélkül felismerte...

Van egy másik választás, ami a "csatlakoztatva a telefonhoz" alatt jelenik meg: "médiafájlok vezeték nélküli átvitele", ehhez viszont csak windows 8, illetve vista jó csak, ami nekem viszont nem, mivel apple gépem van.


Áttettem a régi telefonomba a kártyát, hogy hátha azzal felismeri, de most már azt sem akarja. Mi a franc lehet a baj?



2015. márc. 27. 17:58
 1/1 A kérdező kommentje:

Hopp elírtam, Xperia E1-em van!

De azt írja h nem kompatibilis a Mac-emmel... pedig más androidos telók simák felcsatlakoznak...

2015. márc. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!