Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 jó telefon?

Sony Xperia M2 jó telefon?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék majd venni, remélem nem fogom megbánni.
2015. márc. 27. 21:07
 1/3 anonim válasza:

Én megbántam. Hatalmasat csalódtam benne. Már az ötödiknap szervizbe kellett vinni, az ügyintézés naggggyon lassú volt, az ígért 1 hétből 2,5 lett. A hangzása rosszabb lett, mint amilyen eredetileg volt.. A kamerája jó, a videókat is viszonylag jó minőségben veszi fel.

Egy ismerősömnek ugyanilyenje van (csak aqua) ő elégedett vele. Valójában egyén függő. Mire akarod használni? Menj el az üzletbe, fogdozd meg,aztán úgyis látod majd, hogy alkalmazkodik e az igényeidre.

Az élőlapi kamerája egy határ kaki, böngészni jól lehet vele, a programok átlagosan futnak, nem vagy csak ritkán laggol.

A közelségérzékelő szenzort csókoltatom, azt szeretem.

Ha nem zavar, hogy nem lehet levenni a hatuljat és forrósodik az akksi,mint a rohadtélet, és lassan tölt, általában 1-1,5 naponta tölteni kell..

2015. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az emagon 67900 ft. Annyit nem ér. Az unalomig ismételt 2015-ös moto e, a moto g, Redmi 1s és a redmi 2 jobb választás.
2015. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval.

Sonyból csak csúcskategóriát.

2015. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!