Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál 4 és 5 inhc közötti...

T-mobilnál 4 és 5 inhc közötti okostelefon, ami tényleg használható is, előfizetéssel melyik jó?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan írjon, aki tényleg ért hozzá, mert gagyit nem szeretnék venni. Ami nekem számít, jó legyen a kamerája, legyen benne google térkép, gps. Ha másban gyenge is, ha ezekben jó, nekem megfelel. Javaslatokat kérnék!
2015. márc. 28. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó telefonnak tartom pl. a samsung galaxy note 4, galaxy s6/s6 edge, xperia z3/z3 compact, oneplus one, meg talán nézz körül a xiaomi- éknál.
2015. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Árat nem fixáltál, mennyi kereted van rá. A szerintem a legoptimálisabb választásokat írom le, árat nem nézve.


Operációs rendszert nem említettél, melyik felel leginkább meg neked.


Androidból határozottan a sony z3compact-ot ajánlom, 4.6"-os képernyő méret, tavalyi év elérhető legerősebb hardvere, kamerája kiváló. (telekomnál most az ára is alacsony)


iOS-ból iphone 5s, ami képernyő méretben eleget tesz a feltételednek, valamint megbízható hosszútávon.


Windows phone-ból a lumia 735, ami 4.7". Amennyiben szereted a windows phone-t, tökéletes választás lehet ez is. Azonban ezen NEM google map alapú a navigáció, Nokia saját térképrendszereét kezeli (HERE), ami véleményem szerint az elérhető legjobb offline navigáció.

2015. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár valóban hiányosan tettem föl a kérdést! Mindenképpen androidos telót szeretnék. Előfizetést váltani nem szeretnék, mert amiben vagyok, elég jó, viszont erre nincsenek nagy kedvezmények. Így havi részletre 24 hóra bevállalnék 5-800 Ft-t, vagy egy összegben 20-35000 Ft-t. Ezek ismeretében mit gondoltok, mi lenne a jó választás?
2015. ápr. 9. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!