Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom be tudom mérni a...

Hogy tudom be tudom mérni a saját telefonomat?

Figyelt kérdés

ha esetleg el hagynám vagy ellopnák a telefonomat akkor be tudnám valahogy mérni ?

Imei szám alapján vagy valami hasonlóra gondoltam :D


2015. márc. 28. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


[link] (1500 forint, de még mindig olcsóbb, mint egy telefon, és ha lecseréled a telefont akkor is megmarad).


iPhone esetén: [link]

2015. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

GPS alapján, de ez nem valami pontos.

IMEI alapján csak tiltani lehet.


Van ilyen program, hogy AIrdroid, ezzel le lehet zárni, és kiírni rá egy üzit, hogy xy vagyok légyszi hozd vissza, de ha valaki lopta és ért hozzá semmibe sem kerül egy új szoftver rá, és már mehet is az angol E-bayre ahova már nem jut el az IMEI tiltás sem

2015. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad hogy milyen telefonod van:

A Sony-nál alapszolgáltatás a myxperia, amibe csak regisztrálni kell és nem kerül semmibe.

2015. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!