Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik főzött rom a leg...

Alexcsii kérdése:

Melyik főzött rom a leg megfelelőbb Huawei Y300-ra?

Figyelt kérdés
A válaszokhoz duplán megköszönném, ha linket is kapnék, hogy konkrétan az ajánlott verziókat tegyem fel, ne pedig a keresgetésbe más talált verziót.

2015. márc. 28. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Remélem még aktuális a válaszom

Én a dazzozo féle cyanogenmod 11 et használom, bár ez annyira nem stabil, néha újraindul, befagy. De nekem még ezek ellenére is ez vált be a legjobban.

Ahogy olvastam a 10.1 már stabilabb és nincsenek ilyen gondjai. Ezen a linken mind kettőt megtalálod csak a 10 es hez lehet kicsit lejjebb kell görgetned


[link]


Illetve én azt ajánlom egyenlőre rakd fel a stabilabbikat és várj még 1-2 hetet erre (cm 12.1)


[link]


Pár napja mikor kipróbáltam nekem tökéletesen futott, semmi fagyás, reboot vagy akármi. Egészen addig amíg nem engedélyeztem a root-ot. Akkor már kicsit meghülyült, de szerintem hamarosan javítják. :)


Sok sikert a továbbiakban :)

2015. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, aktuális, köszönöm. A zöld is ment :) mivel a Fusion X -nél maradtam, ami egyébként jó, csak épp a böngészőt nehezen kezeli, elég gyakran kifagy a böngészés közben, fekete háttér, értesítési sáv kuka stb.. annyi kérdésem még, hogy kernelt kell cserélni a cm-hez, mert én még a gyárit nem cseréltem le?
2015. ápr. 22. 06:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen sajnos nemigazán vannak még a főzött romok között sem hivatalosak erre a mobilra, szerintem ezért ennyire bugosak sajnos :/


Hacsak nem valami plusz tulajdonságot akarsz kicsikarni a mobilodból szerintem felesleges. (és nagyon nemis ajánlott) CM hez tökéletes a gyári (mintha olvastam volna olyat hogy felrakja magának a sajátját de ez nem biztos) én is ugyan így csináltam, gyárival.


DE AMI CM 11 HEZ SZÜKSÉGES

az a frissített recovery ahhoz itt a link

A zip filet töltsd le u8833 hoz és azt telepítsd a meglévő recoveryből...


[link]


A zip et töltsd le majd recoveryből telepítsd



De ha mindenképpen szeretnél cserélni itt egy lista (amin amugy romok is vannak talán ismered is)

Alul vannak a kernelek de ahogy írja is instabil lehet (ezért sem ajánlanám)


[link]


A telepítéshez pedig én nem értek (legalábbis gyakorlatban nem) de itt az első válaszoló korrektül le írja



http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ. Elsőképp most tettem fel a CM12.1-et a gapps-al, remélem beválik, a tapasztalatokat majd kiírom.. de a linkek alapján, van miből válogatni azért :) ment a zöld!
2015. ápr. 22. 19:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Őő hogy engedélyezted a root jogot cm12.1 en? :D
2015. ápr. 22. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

A "telefonról" menüpontban (beállítások) a bulid számot nyomd sokszor egymás után, akkor előjön a fejlesztői lehetőségek ott pedig rendszergazda jog.


De nekem épp az a problémám hogy hiába van engedélyezve, mégsincs rootolva a mobil ráadásul instabilabbá válik a "cucc" :D

Talán ha nem leszek fáradt, még az éjszaka folyamán nekifutok egyszer hátha sikerül megoldani valahogy.

A tapasztalatokat pedig szívesen fogadom ;)

2015. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ránézek akkor, majd írom :D
2015. ápr. 23. 11:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Build nyomkodás után, fejlesztői lehetőségekbe tudsz adni rendszergazdai jogot, így már megy a root szükséges app
2015. ápr. 23. 11:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát egy jó hét után, annyi hibát észleltem, hogy nem mindig világosodik ki a képernyő, csak a "gombsor" alul. Ilyenkor akksi ki, be. Kb naponta 1x.
2015. máj. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!