Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Ace 4-ről?

Figyelt kérdés
Most szeretnék telefont vásárolni.Esetleg tudnátok más mobilokat ajánlani?

2015. márc. 28. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] érdekes, hogy ace 4 megkapta fm-rádiót, s5 nem.
2015. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, nekem ősz óta van (miután kijött rögtön megvettem). Neten nagyon gyors telefon, rendszersebessége kitűnő. Játszani nem nagyon lehet rajta, mert nagyon laggos a komolyabb játékoknál, de az alpokat kiválóan viszi. Az 1 napos üzemidő szinte biztos, de kevesebb használat mellett kibír 2 napot is. A kijelző felbontása kicsi, de a színek jók. A kamerát profinak nem nevezném de mindennapos használatra pont jó.
2015. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó telefon.

Pár napja vettem, és nekem nagyon tetszik :D

Jó a proci, rendszer és sebesség.

Egy tökéletes középkategóriás telefon. Még a Mobilaréna is ajánlja!

De #2 válaszoló melyik játékokat értetted? Alap játékok?

Mert pl a Real Racing 3, vagy a Subway Surfers az alap játék?

Mondjuk a Modern Combat 5 az igen csak belagol, de én láttam, hogy S4 minin is egye egyet bealgolt.

2015. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is az van, eddig tök jó volt, nagyon szeretem, most speciel úgy lefagyott hogy nem reagál a resetre sem...
2015. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!