Samsung vagy Sony?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok az értelmes kérdéshez.
2015. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sony
2015. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 papics ***** válasza:
szerintem is a sony-t válaszd, nekem samsungom van, és azt kell hogy mondjam, hogy csak akkor jó a márka, ha a drága telóikról van szó!
2015. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kérdező.. ***** válasza:
Egyik sem.
2015. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sony telefonok sokkal jobbak mint a Samsung telefonok. A Samsung telefonok, akadnak, fogynak, szinte használhatatlan némelyik 3-4 hónap után.
2015. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem volt mar sonym, akadt azis,pedig elotte csupa jot olvastam rola...es nem olcso kategorias volt.. fel ev utan elkezdtek bezarodni az appok, lassabb lett, laggolt, szoval...samsunggal ugyanigy jartam, mondjuk ott valoban egy also kategorias keszulekrol volt szo.. de ezektol fuggetlen biztos vagyok abba, hogy a felsokategoriaban nem igazan talalni olyan telot az egyik gyartotol sem, amirol ilyen dolgokat ellehetne mondani
2015. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!