Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ennek az androidos játéknak...

Mi ennek az androidos játéknak a neve?

Figyelt kérdés
A múltkor láttam, hogy valaki játszott egy érdekes logikai játékkal a buszon, de sajnos nem láttam a nevét a játéknak. A játék hasonlított a Don't tap the white tile játékra. Ez a játék apró, max 1-2 megás lehet. A játék (szerintem) egyszerre mozgatja meg mint a két agyfélteket, mert úgy néz ki, hogy 2 ilyen sáv féle van és jönnek a fehér (fehér?) négyzetek, amikre nem szabad "rálépni" és ezek egyszerre jönnek így egyszerre kell a jobb és a bal oldalra figyelni. Így konkrétan nem tudom leírni, hogy miben különbözik a don't tap the white tile-tól, talán annyit tudok elmondani, hogy csak két sáv van és valahogy máshogy jönnek a fehér (fehér?) négyzetek. Nem tudom, ebből mennyit lehetett megérteni, de remélem tudja valaki, hogy mi ez a játék.
2015. márc. 28. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

"egyszerre mozgatja meg mint a két agyfélteket"


Lol, ilyen nincs, kb akkora hülyeség, mint a jobb meg balagyféltekés rajzolás.


Egyébként lehet a Piano Tiles volt, van abba ezer féle mód, lehet valamelyik pont ez volt amit keresel. Vagy valamelyik klón.

2015. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!