Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ami...

Milyen telefont vegyek, ami nem androidos és max.70-80 ezerbe kerül?

Figyelt kérdés

Ne hurrogjatok le, évek óta szenvedek az androiddal, megelégeltem. Nem kell a sok alkalmazás, stabil, gyors jól futó rendszert szeretnék. Ha nem is újat, de mindenképpen garanciásat. IPhone-ra nincs pénzem, vagyis korábbi modellekre lenne 4, 4S, de nem akarok úgy járni, hogy a frissítések miatt nem működne rendesen. Blackberry Z10-et néztem először, de az is régi és a frissítésekkel ott is gond van.

Windows phone-t csak legvégső esetben ajánljatok légyszi, mert ezt a csempe megoldást borzasztóan unszimpatikusnak találom, gépemen is windows 7 van még mindig emiatt (néha ubuntu)

Blackberry Z30 felé húzok, erős, jó az aksija egyetlen bökkenő, hogy valószínűleg kényelmetlen lesz a pici kezemben.


2015. márc. 28. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A Windows phonet tudnám ajánlani. Természetesen legvégső esetben.
2015. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: nem tudok többet gyűjteni hozzá, mert teljesen meghalt a jelenlegi és egy 1500 Ft-os alaptelefonnal mászkálok jelenleg. (A munkámhoz viszont el kellene érnem a dokumentumaimat akár útközben is).
2015. márc. 28. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hurroglak le, de nekem egy Samsung S4-esem van, és még sosem volt különösebb bajom vele meg az Androiddal, pedig a világon mindenre használom, intenzíven.

Nem lehetséges, hogy valami gyenge, alkalmatlan hardveren futtattad az Androidot, és azért utáltad meg?

2015. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nyugodt szívvel ajánlanék Windows Phone-t, nem csak legvégső esetben. Az utóbbi időben nagyon sokat fejlődött, és akkor még a Win10-ről nem is beszéltünk...
2015. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvasgatok, próbálok barátkozni a windows-os telefonokkal, végül is a Lumia 830 és akár a 735 tudásilag sem rossz. Valakinek tapasztalata ezekkel?
2015. márc. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!