Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericson x10 mini pro-ra...

Csík Szandra kérdése:

Sony ericson x10 mini pro-ra hogy tudok androidot frissíteni, vagy esetleg mi a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nekem az a problémám hogy a párom x10 mini pro -ján nem lehet a Marketból le tölteni semmit,de még a régi market-ja sem frissül le Play áruházra.Mielőtt írnátok igen van rajta elérhető internet kapcsolat,az a legnagyobb baj h nem lehet neki rá tenni fájl kezelőt sem tenni se letölteni se gépről rá tenni,én úgy gondolom h szoftvert,androidot kellene frissíteni és akkor lehetne rá tölteni dolgokat.Vagy nem?? akinek van valamilyen tapasztalata az léci írjon.Köszi

#Android #Xperia X10 Mini Pro #új android rendszer
2015. márc. 28. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
PC Companionnal lehet frissíteni, amennyiben van elérhető frissítés. Nagyon régi telefon már, érdemesebb lenne cserélni.
2015. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2.1-es a legfrissebb verzió erre a telefonra. Jó régi verzió. A Market meg csak 2.2-től frissül playre. A frissítés nem érne semmit. Főzött romot kellene feltenni.

Bár ezt a nem lehet rá tenni semmit se, sehonnan dolog elég érdekes. Kicsit bővebben kifejthetnéd.

2015. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fel akartam tenni rá egy Fájl kezelőt így kezdődött,és sajnos a Marketba nem tudok belépni mert nem enged,aztán olvasgattam és próbáltam letölteni a gépre és úgy telepíteni a telefonra,(másoknak sikerült)de nekem mindig azt írta probléma lépet fel .... és most el vagyok akadva se játékot se apk. semmit nem tudok rá tenni a telora
2015. márc. 28. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

A Beállítások/Alkalmazások/Ismeretlen forrásokhoz tegyél pipát. Alapból csak az áruházból letöltött alkalmazásokat lehet telepíteni, minden másra panaszkodik.

Van egy másik kérdés is, segítségként linkelem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Fájl kezelőt meg a messenger miatt akartam rá tenni,nem lehet esetleg h valami fontos program vagy nem tudom mi...ki lett törölve a telefonból?
2015. márc. 28. 21:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen ezt olvastam én is és ezek alapján szerettem volna rá tenni a telefonomra,de nem engedte ezt sem...
2015. márc. 28. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!