Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet 'állítani' az...

Vissza lehet 'állítani' az androidot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma telepítettem a szoftverfrissítést Samsung Galaxy Note 3-ra (SM-N9005, ha ez számít valamit) 4.4.2-es androidról frissítettem 5.0 Lollipopra. Hát nagyon nem ezt vártam. Az új frissítés borzasztó rossz! A telefonom percenként újraindul, ok nélkül.. Az alkalmazásaim, amik az Sd kártyán voltak mind törlődtek, egyet sem tudok megnyitni, pedig rengeteg alkalmazásom volt. A Play áruház se működik, nem tudom frissíteni, és alkalmazásokat sem tudok telepíteni. Lehetséges lenne valahogy 'visszaállítani' a régi 4.4.2-es androidot? Mellesleg ugyan ez a baja a tabletomnak is, Samsung Galaxy Tab 2 10.1, szinte semmi nem működik rajta a frissítés óta és mindig besűl vagy újraindul. Persze az még nem elég, hogy újraindul se a telefonom, se a tabletem nem kapcsol be addig, amíg ki nemveszem és újra behelyezem az akksit. Meg lehet ezt oldani valahogy? Lehetséges lenne visszaállítani a frissítést anélkül hogy elrontanám? Másnak is van ilyen problémája? Nagyon megköszönném a segítséget..

#Samsung Galaxy Tab 2 #Samsung Galaxy Note 3 #Android 5 Lollipop #Android 4 4 2
2015. márc. 29. 16:53
 1/1 limbic válasza:
A vâlasz a kěrděsedre. Igen. Vissza lehet âlítani. Ha van jótâlâs ingyenes. Ha nincs 3000 ezer.
2017. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!