Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagy az iphone 5c! Mi lehet...

Lefagy az iphone 5c! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szóval az a problémám,hogy az iphone 5c-m folyamatosan lefagy,nem tudom elképzelni mi baja lehet.Amikor lefagy ujraindítom és utána teljesen jó,de eltelik 2-3 óra és lefagy,majd ujrainditom és ez folytatódik.Veletek volt már hasonló?Mit lehet a gond?

2015. márc. 29. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen van ilyen, nekem is lefagyott ezért cseréltem le, de mindjárt jön a sok iPhone fan és mondja majd, hogy lehet valami klón iPhone vagy te vagy h.lye hozzá :D
2015. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6-os van...egész nap b*zizom es meg soha nem fagyott le...szal nem tudom...
2015. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
Restore. Ha az nem segít, szervíz... Mit kell ennyit nyűglődni?!
2015. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Nekem is fagyott a3 gs, csak a sok elvakìtott almahuszár nem akar tudomást venni erről sem.
2015. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ujratelepítés, és ha azse jó és van garancia akkor szerviz
2015. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!