Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem kisebb méretű telefonokat?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy van egy telefonom melynek kijelző mérete: 4 inch, és már 1.5 éves és egyre lassabbnak érzem és szeretném lecserélni. Viszont a bökkenő ott van hogy a mostani telefonok nagyon nagyok számomra.

Kisebb telefonok előnyben vannak nálam, maximum 4.5-4.7 inch még az elfogadható kategória. Árban úgy 60 e forint amit hajlandó vagyok kifizetni de olcsóbbak előnyben.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. márc. 29. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az unalomig ismételt Moto E 2015 és a Redmi 2 a legjobbak ebben a kategóriában.
2015. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Samsung Galaxy Express II és a Google Nexus 4.
2015. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én nézegettem mostanra sok telefont és ami tudásilag és esztétikailag megfelelne nekem az az Iphone 4s, 5, 5s valamint a nokia lumia 735 és a microsoft lumia 535.

Az a kérdésem lenne hogy megéri még iphone 4s-t venni, és azoktól kérdezem akiknek már volt iphone 4-es készülékük, hogy nem nagyon kicsi a kijelző?

2015. márc. 30. 16:06
 4/6 anonim válasza:
35%

iphoneom volt és nagyon nem szerettem kicsi volt a képernyő, lassú volt és a home gomb valami fura kattogó hangot adott ki, arról ne is beszéljünk h nagyon hamar törik:s

jelenleg nokia lumia 610em van és nincsen vele semmi probléma:)

2015. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy jó telefon. Ugyanannyit tud mint az iPhone 4S de sokkal olcsóbb.
2015. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez most komoly :D nokia lumia 610-el hasonlítjuk az iphone 4s-t, ennél a telefonnál jelenleg is jobb van... Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 31. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!