Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Az iPhone 5s...

Melyik a jobb? Az iPhone 5s vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok és nem tudok dönteni hogy melyiket vásároljam meg! Így szeretnék érvekkel alátámasztott válaszokat kapni h melyik miért jó vagy éppenséggel nem jó!

2015. márc. 29. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

ha lehetőséged van rá, inkább 6 (bár nem sokkal jobb mint az 5s), ezért ha nincsen rá lehetőséged, akkor az 5s.


annyival jobb a 6 hogy nagyobb, vékonyabb.. meg tovább lesz egy icipicivel támogatva.


én is ezelőtt állok, én iPhone 6-ot fogok venni 136,000Ft-ért T-Mobilban

2015. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Annyi is sok érte mert az azonos tudású Google Nexus 4 77000 forintért kapható.
2015. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 5s-t választanám. Nekem annak a formája nagyon tetszik. Lehet a hogy a galaxy s4-em arra cserélem. Az iphone 6 szerintem semmivel nem jobb csak kamerája és kifujt. Nagyobb, vékonyabb (meghajlik) és még drágább is
2015. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki iPhone-t vesz annak az ár nem számít. Az összes túl van árazva. Az 5S például semmivel se jobb a Samsung Galaxy J1-nél, mégis drágább nála.
2015. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt te hogy csinálod hogy 136.000Ft-ért veszel a T-mobileba iphone 5s-t? nem néztél el még vagy 60 ezret?..
2015. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bocs 6-ot* :D akkor csak 100ezerrel nézted el
2015. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hűség lejár, és meghosszabbítjuk.
2015. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sok elvetemült android fan😂😂😂. Hol lenne már jobb egy hulladék Samsung egy iPhone-nál.. Nexus... Hagyjuk is.. A kis 5c-m veri a Samsungot a nexust meg az 5s ✋🏻
2015. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!