Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a Protect vodafone?

Bebyna kérdése:

Mi ez a Protect vodafone?

Figyelt kérdés
Tnap kikapcsoltam a telefonomat, aztán mikor visszakapcsoltam azt írta ki, h a SIM zárolva van, miután beírtam a kódot. A kóddal nincs semmi probléma áttettem egy másik telefonba és ott elfogadja. Aztán a kezdőképernyő átugrott egy másik lapra és azt kéri, h lépjen kapcsolatba (kiírja a G-mail-em) vagy keressem fel a WWW.Protect.vodafone.hu oldalt. Itt is kéri a PIN-kódom, h feloldja a zárolást de itt már vmiért nem akarja elfogadni.Nem is tudom elküldeni, csak akkor villan fel a zárolás feloldása fül, ha nem 4 jegyű számot írok be hanem többet. Beírom a Pin-kódom, és nem tudom feloldani nem engedi. Azt írja még, h : 8 ALKALOMMAL PRÓBÁLKOZHAT , UTÁNA ZÁROLJUK AZ ALKALMAZÁST 1 ÓRA MÚLVA. Kikapcsolva hagytam a telefont éjjelre és ma reggel bekapcsoltam, de semmi változás. Megnéztem azt az oldalt és ez vmi biztonsági beállítás, de nem állítottam be semmit. De ha jó a PIN-kódom akkor mért nem enged be?Tudtok nekem segíteni?

2015. márc. 29. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson felkeresni az ügyfélszolgálatot...
2015. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hnap lehetséges, de gondoltam hátha kapok segítséget és magam is megtudom csinálni.
2015. márc. 29. 22:55
 3/5 anonim válasza:
Szia, én most találkoztam ezzel a problémával. Tudnál segíteni, nálad mi lett a végkifejlett? :S
2016. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kiss Jámos válasza:
Kérj emlékeztető emailt. A pin kód, nem a sim kártyádhoz tartozó Pin, hanem a Protecthez rendelt.A gyárilag hozzárendelt pint, és a kikapcsolás linkjét is megküldik mailben.
2016. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 skorpio24 válasza:
Próbáld meg beírni a Vodafone biztonsági jelszavát.
2016. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!