Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia T3-al nehezen...

Agócs Adrien kérdése:

Sony Xperia T3-al nehezen tudok telefonálni. Ez gyári hiba?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy Sony Xperia T3 telefont. Semmi problémám nincs vele, nagyon szeretem, egyedül annyi a baja, hogy néha azt csinálja, hogy mikor telefonálni szeretnék, nekem nem jelez ki semmit, de a másik fél-nél csörög a telefon, és nem hall engem. Ugyanez fordítva is. Ha engem hív valaki, látom, hogy hívnak, de nem hallom ha csörög, és ha felveszem, a másodperceket számolja, de tök süket a telefon. Azt már megfigyeltem, hogy ilyenkor semmilyen hangja nincs a telefonnak, tehát nem csörög, nem hallom az értesítési hangokat, stb. Azt szoktam csinálni, hogy kikapcsolom meg bekapcsolom a telefont, és utána jó egy darabig, de mikor napi 15-ször kell ki-be kapcsolnom, az egy kicsit bosszantó!

Írjatok tanácsot légyszi, hogy mit tudok csinálni!!! Köszönöm! :)



2015. márc. 30. 08:13
 1/2 Wadmalac ***** válasza:
Ez rom-hibának tűnik, ha esetleg jön valami frissítés, telepítsd, hátha ezt is javították benne.
2015. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, ma reggel néztem csak meg az üzenetet, de tegnap frissítettem valamilyen alkalmazást és azóta úgy tűnik, hogy helyreállt!! :)
2015. márc. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!